752241473JPTR13
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 22 RES 47K OHM 24DRT
Φύλλα δεδομένων: 752241473JPTR13.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 752241473JPTR13 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 22 RES 47K OHM 24DRT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 77271 pcs Φύλλο δεδομένων 752241473JPTR13.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Σειρά 752 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 47k
Ισχύς ανά στοιχείο 80mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 24-DRT Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός αντιστάσεις 22 Αριθμός Pins 24
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.53mm) Λεπτομερής περιγραφή 47k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 22 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 24-DRT