752123332GPTR7
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
752123332GPTR7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 6 RES 3.3K OHM 12SRT
Φύλλα δεδομένων: 752123332GPTR7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 752123332GPTR7 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 6 RES 3.3K OHM 12SRT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60321 pcs Φύλλο δεδομένων 752123332GPTR7.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Σειρά 752 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 3.3k
Ισχύς ανά στοιχείο 160mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 12-SRT Αλλα ονόματα 752-123-3.3KPTR
752123332GPTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 6
Αριθμός Pins 12 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.100" (2.53mm)
Λεπτομερής περιγραφή 3.3k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 6 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 12-SRT κύκλωμα Τύπος Isolated