745X101104JPTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512
Φύλλα δεδομένων: 745X101104JPTR.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 745X101104JPTR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 8 RES 100K OHM 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4842 pcs Φύλλο δεδομένων 745X101104JPTR.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά 745 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 100k
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals Αλλα ονόματα Q4460044
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 8
Αριθμός Pins 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm) Λεπτομερής περιγραφή 100k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals