743C083681JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083681JTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 680 OHM 2008
Φύλλα δεδομένων: 743C083681JTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 743C083681JTR
Αριθμός εξαρτήματος 743C083681JTR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 680 OHM 2008 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5530 pcs Φύλλο δεδομένων 743C083681JTR.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Σειρά 743 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 680
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Cut Tape (CT)