743C083562JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
743C083562JTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 2008
Φύλλα δεδομένων: 743C083562JTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 743C083562JTR
Αριθμός εξαρτήματος 743C083562JTR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 2008 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5907 pcs Φύλλο δεδομένων 743C083562JTR.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.200" L x 0.079" W (5.08mm x 2.00mm)
Σειρά 743 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 5.6k
Ισχύς ανά στοιχείο 100mW Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 2008, Concave, Long Side Terminals Αλλα ονόματα 743C083562JDKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός αντιστάσεις 4
Αριθμός Pins 8 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Λεπτομερής περιγραφή 5.6k Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2008, Concave, Long Side Terminals κύκλωμα Τύπος Isolated