742C083332JTR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
742C083332JTR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206
Φύλλα δεδομένων: 742C083332JTR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 742C083332JTR
Αριθμός εξαρτήματος 742C083332JTR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή RES ARRAY 4 RES 3.3K OHM 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4281 pcs Φύλλο δεδομένων 742C083332JTR.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Σειρά 742 Αντιστοίχηση-Αντιστοίχιση-Αντίσταση -
Συντελεστής αντιστοίχισης αντιστάσεων - Αντίσταση (Ohms) 3.3k
Ισχύς ανά στοιχείο 62.5mW Συσκευασία Tape & Reel (TR)