636N5I125M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636N5I125M00000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 125.000MHZ HCMOS TTL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.636N5I125M00000.pdf2.636N5I125M00000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 636N5I125M00000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC XO 125.000MHZ HCMOS TTL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33956 pcs Φύλλο δεδομένων 1.636N5I125M00000.pdf2.636N5I125M00000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά 636
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS, TTL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 125MHz Λεπτομερής περιγραφή 125MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) 10µA
Βασικό συντονιστή Crystal
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
636XB-6BLK
636XB-6BLK
Κατασκευαστές: E-Z-Hook
Περιγραφή: TEST LEAD BANA TO WIRE CLAMP 6"
Σε απόθεμα: 4426 pcs
Κατεβάστε: 636XB-6BLK.pdf
RFQ
636S2I002M17600
636S2I002M17600
Περιγραφή: OSC XO 2.176MHZ HCMOS TTL SMD
Κατεβάστε: 636S2I002M17600.pdf
RFQ
636NH/2
636NH/2
Κατασκευαστές: APEM Inc.
Περιγραφή: SWITCH TOGGLE SPDT 15A 125V