636L3I020M48000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
636L3I020M48000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 20.48MHZ HCMOS TTL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.636L3I020M48000.pdf2.636L3I020M48000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 636L3I020M48000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC XO 20.48MHZ HCMOS TTL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79548 pcs Φύλλο δεδομένων 1.636L3I020M48000.pdf2.636L3I020M48000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά 636
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS, TTL
Αλλα ονόματα CTX1211DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.051" (1.30mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 20.48MHz
Λεπτομερής περιγραφή 20.48MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 16mA