635P3I3077M7600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
635P3I3077M7600 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 77.76MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 635P3I3077M7600.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 635P3I3077M7600 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC XO 77.76MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4309 pcs Φύλλο δεδομένων 635P3I3077M7600.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.303" L x 0.197" W (7.70mm x 5.00mm) Σειρά 635
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα 635P3I3077.7600
CTX727TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 77.76MHz Λεπτομερής περιγραφή 77.76MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 88mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -