520T10DT16M3690
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520T10DT16M3690 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.520T10DT16M3690.pdf2.520T10DT16M3690.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 520T10DT16M3690 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC TCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52000 pcs Φύλλο δεδομένων 1.520T10DT16M3690.pdf2.520T10DT16M3690.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.8V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά 520
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Clipped Sine Wave
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±1ppm
Συχνότητα 16.369MHz Λεπτομερής περιγραφή 16.369MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -