520R25DT38M4000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520R25DT38M4000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.520R25DT38M4000.pdf2.520R25DT38M4000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 520R25DT38M4000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC TCXO 38.4MHZ CLPSNWV SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51204 pcs Φύλλο δεδομένων 1.520R25DT38M4000.pdf2.520R25DT38M4000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V Τύπος TCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά 520
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Clipped Sine Wave
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±2.5ppm
Συχνότητα 38.4MHz Λεπτομερής περιγραφή 38.4MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2.5mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -