520N25IA16M3677
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
520N25IA16M3677 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC VCTCXO 16.367667MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.520N25IA16M3677.pdf2.520N25IA16M3677.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 520N25IA16M3677 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 49437 pcs Φύλλο δεδομένων 1.520N25IA16M3677.pdf2.520N25IA16M3677.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος VCTCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Σειρά 520
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead Παραγωγή Clipped Sine Wave
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.032" (0.80mm)
Λειτουργία - Σταθερότητα συχνότητας ±2.5ppm
Συχνότητα 16.367667MHz Λεπτομερής περιγραφή 16.367667MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.5V 4-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 2mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -