445A23E30M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445A23E30M00000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 445A23E30M00000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 445A23E30M00000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138795 pcs Φύλλο δεδομένων 445A23E30M00000.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά 445 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 20pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.053" (1.35mm)
Ανοχή συχνότητας ±20ppm Σταθερότητα συχνότητας ±30ppm
Συχνότητα 30MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 30 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 30MHz ±20ppm Crystal 20pF 30 Ohms 2-SMD, No Lead