445A22A24M00000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
445A22A24M00000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 445A22A24M00000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 445A22A24M00000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 24.0000MHZ 10PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 107905 pcs Φύλλο δεδομένων 445A22A24M00000.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά 445 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 10pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.053" (1.35mm)
Ανοχή συχνότητας ±20ppm Σταθερότητα συχνότητας ±20ppm
Συχνότητα 24MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 24MHz ±20ppm Crystal 10pF 40 Ohms 2-SMD, No Lead
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
445A22A25M00000
445A22A25M00000
Περιγραφή: CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
Σε απόθεμα: 110696 pcs
Κατεβάστε: 445A22A25M00000.pdf
RFQ
445A22A20M00000
445A22A20M00000
Περιγραφή: CRYSTAL 20.0000MHZ 10PF SMD
Κατεβάστε: 445A22A20M00000.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: ARINC 404 DUST COVER
Κατεβάστε: 445918-1.pdf
445A22B12M00000
445A22B12M00000
Περιγραφή: CRYSTAL 12.0000MHZ 13PF SMD
Κατεβάστε: 445A22B12M00000.pdf
445A22A12M00000
445A22A12M00000
Περιγραφή: CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Κατεβάστε: 445A22A12M00000.pdf
44590
Κατασκευαστές: Wiha
Περιγραφή: KIT TECH SCREWDRIVER/TWEEZER ESD
Σε απόθεμα: 814 pcs
Κατεβάστε: 44590.pdf
445A22A24M57600
445A22A24M57600
Περιγραφή: CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD