406I35D32M76800
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406I35D32M76800 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 32.7680MHZ 18PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 406I35D32M76800.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 406I35D32M76800 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 32.7680MHZ 18PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99592 pcs Φύλλο δεδομένων 406I35D32M76800.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Σειρά 406 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 18pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 32.768MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 32.768MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead