406I35B14M31818
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
406I35B14M31818 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 14.31818MHZ 13PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 406I35B14M31818.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 406I35B14M31818 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 14.31818MHZ 13PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 115945 pcs Φύλλο δεδομένων 406I35B14M31818.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Σειρά 406 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 13pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 14.31818MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 14.31818MHz ±30ppm Crystal 13pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead