406C35D20M48000
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 20.48000MHZ SMD
Φύλλα δεδομένων: 406C35D20M48000.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 406C35D20M48000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Διαθέσιμη ποσότητα 107428 pcs Φύλλο δεδομένων 406C35D20M48000.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Σειρά 406 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 18pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 20.48MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 40 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 20.48MHz ±30ppm Crystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead