405C35E13M82400
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C35E13M82400 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 13.8240MHZ 20PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 405C35E13M82400.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 405C35E13M82400 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 13.8240MHZ 20PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 108219 pcs Φύλλο δεδομένων 405C35E13M82400.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά 405 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 20pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Ανοχή συχνότητας ±30ppm Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 13.824MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 13.824MHz ±30ppm Crystal 20pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead