405C11A12M80000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
405C11A12M80000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 12.8000MHZ 10PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 405C11A12M80000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 405C11A12M80000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 12.8000MHZ 10PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72461 pcs Φύλλο δεδομένων 405C11A12M80000.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Σειρά 405 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Αλλα ονόματα CTX957CT Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
Τρόπος λειτουργίας Fundamental τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Χωρητικότητα φορτίου 10pF Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm) Ανοχή συχνότητας ±10ppm
Σταθερότητα συχνότητας ±10ppm Συχνότητα 12.8MHz
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 60 Ohms Λεπτομερής περιγραφή 12.8MHz ±10ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead