402F160XXCKR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
402F160XXCKR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.402F160XXCKR.pdf2.402F160XXCKR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 402F160XXCKR
Αριθμός εξαρτήματος 402F160XXCKR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161819 pcs Φύλλο δεδομένων 1.402F160XXCKR.pdf2.402F160XXCKR.pdf
Τύπος MHz Crystal Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Σειρά 402 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 4-SMD, No Lead
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Τρόπος λειτουργίας Fundamental
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Χωρητικότητα φορτίου 8pF
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm)
Ανοχή συχνότητας ±15ppm Σταθερότητα συχνότητας ±15ppm
Συχνότητα 16MHz ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 120 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή 16MHz ±15ppm Crystal 8pF 120 Ohms 4-SMD, No Lead