357LB3I077M7600
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
357LB3I077M7600 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC VCXO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD
Φύλλα δεδομένων: 357LB3I077M7600.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 357LB3I077M7600 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 77.76MHZ HCMOS TTL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 23028 pcs Φύλλο δεδομένων 357LB3I077M7600.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά 357
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS, TTL
Αλλα ονόματα 357LB3I077.7600
CTX724TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 77.76MHz
Λεπτομερής περιγραφή 77.76MHz VCXO HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 45mA
Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) - Βασικό συντονιστή Crystal
Απόλυτη εμβέλεια (APR) ±50ppm