357LB3I020M0000
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
357LB3I020M0000 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος OSC VCXO 20.000MHZ HCMOS TTL SMD
Φύλλα δεδομένων: 357LB3I020M0000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 357LB3I020M0000 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 20.000MHZ HCMOS TTL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52098 pcs Φύλλο δεδομένων 357LB3I020M0000.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά 357