353WB5C14CR
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.353WB5C14CR.pdf2.353WB5C14CR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 353WB5C14CR
Αριθμός εξαρτήματος 353WB5C14CR Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62104 pcs Φύλλο δεδομένων 1.353WB5C14CR.pdf2.353WB5C14CR.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά 353
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±25ppm
Συχνότητα 14.318MHz Λεπτομερής περιγραφή 14.318MHz VCXO HCMOS Oscillator 5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 30mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -