353TB3A250T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.353TB3A250T.pdf2.353TB3A250T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 353TB3A250T
Αριθμός εξαρτήματος 353TB3A250T Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή OSC VCXO 25.0000MHZ HCMOS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62978 pcs Φύλλο δεδομένων 1.353TB3A250T.pdf2.353TB3A250T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος VCXO
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Σειρά 353
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή HCMOS
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 25MHz Λεπτομερής περιγραφή 25MHz VCXO HCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 25mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -