284TBCF504A26A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
284TBCF504A26A1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος POT 500K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 284TBCF504A26A1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 284TBCF504A26A1 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 500K OHM 1/4W PLASTIC LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12067 pcs Φύλλο δεδομένων 284TBCF504A26A1.pdf
Ανοχή ±10% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.630" Dia x 0.248" H (16.00mm x 6.30mm) Σειρά 284
Περιστροφή 250° Resistive Υλικό Conductive Plastic
Αντίσταση (Ohms) 500k Ισχύς (Watts) 0.25W, 1/4W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CT3031
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 500k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος M7 x 0.75
Χτισμένο το διακόπτη None Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Flatted ενεργοποιητή Μήκος 0.787" (20.00mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.236" (6.00mm)