252A124A50TB
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH
Φύλλα δεδομένων: 252A124A50TB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 252A124A50TB
Αριθμός εξαρτήματος 252A124A50TB Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή JOYSTICK 120K OHM 2 AXIS TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4226 pcs Φύλλο δεδομένων 252A124A50TB.pdf
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 0.815" L x 0.807" W x 0.760" H (20.70mm x 20.50mm x 19.30mm)
Σειρά 252 Γωνία περιστροφής 50°
Λειτουργία του πίνακα 120 kOhms Ισχύς (Watts) 0.0125W
Συσκευασία Bulk τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 2 with Switch(s) Axis 120 kOhms Through Hole Joystick Potentiometer 50° 0.0125W