2499-003-X7R0-101MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
2499-003-X7R0-101MLF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 100PF 250V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 2499-003-X7R0-101MLF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2499-003-X7R0-101MLF Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 100PF 250V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8334 pcs Φύλλο δεδομένων 2499-003-X7R0-101MLF.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος 12-28 Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm) Σειρά 2499
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Αλλα ονόματα 2499003B101MLF
2499003X7R0101MLF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής - Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF Feed Through Capacitor 250V 20A Axial, Bushing Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 20A χωρητικότητα 100pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2499-003-X5W0-502PLF
2499-003-X5W0-502PLF
Περιγραφή: CAP FEEDTHRU 5000PF 500V AXIAL
Σε απόθεμα: 20993 pcs
Κατεβάστε: 2499-003-X5W0-502PLF.pdf
RFQ
2499-003-X5W0-103ZLF
2499-003-X5W0-103ZLF
Περιγραφή: CAP FEEDTHRU 0.01UF 500V AXIAL
Σε απόθεμα: 20066 pcs
Κατεβάστε: 2499-003-X5W0-103ZLF.pdf
RFQ
2499-003-X7R0-101M
2499-003-X7R0-101M