2499-003-U2M0-101K
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2499-003-U2M0-101K Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 100PF 500V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6602 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±10%
Μέγεθος νήματος 12-28 Συντελεστής θερμοκρασίας U2M
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.250" Dia x 0.468" L (6.35mm x 11.89mm) Σειρά 2499
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing Αλλα ονόματα 2499003U2M0101K
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 100pF Feed Through Capacitor 500V 20A Axial, Bushing
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 20A
χωρητικότητα 100pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2499-003-U2M0-101KLF
2499-003-U2M0-101KLF
Σε απόθεμα: 7928 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
2499-003-U2M0-121K
2499-003-U2M0-121K
Περιγραφή: CAP FEEDTHRU 120PF 10% AXIAL
Κατεβάστε:
RFQ
2499
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE BLOCK CART 250V 15A CHASSIS
Κατεβάστε: 2499.pdf
2499-003-X5S0-102M
2499-003-X5S0-102M
Περιγραφή: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Κατασκευαστές: HARTING
Περιγραφή: NETWORKING HA-VIS MK3000 S7120
2499-003-X5R0-152MLF
2499-003-X5R0-152MLF
Περιγραφή: CAP FEEDTHRU 1500PF 20% AXIAL
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: WIRE HOLDBACK
2499-003-X5R0-152M
2499-003-X5R0-152M
2499-003-U2M0-121KLF
2499-003-U2M0-121KLF
Κατασκευαστές: HARTING
Περιγραφή: NETWORKING HA-VIS MK3000 S760
Περιγραφή: NETWORKING HA-VIS MK3000 S790
2499
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: HOOK, 1-1/2 & 2 PVC - RIGID
Σε απόθεμα: 264 pcs
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών