2463-003-X5U0-152P
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 1500PF 200V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 2463-003-X5U0-152P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2463-003-X5U0-152P Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 1500PF 200V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 84367 pcs Φύλλο δεδομένων 2463-003-X5U0-152P.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή 0%, +100%
Μέγεθος νήματος - Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.094" Dia x 0.155" L (2.39mm x 3.94mm) Σειρά 2463
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Shoulder Αλλα ονόματα 2463003A152P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Απώλεια εισαγωγής 22dB @ 100MHz
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Shoulder
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 10A
χωρητικότητα 1500pF