2432-032-X5U0-402MLF
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2432-032-X5U0-402MLF Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 4000PF 2KV AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2761 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική 2000V (2kV) Ανοχή ±20%
Μέγεθος νήματος 3/8 Συντελεστής θερμοκρασίας X5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.500" Dia x 0.874" L (12.70mm x 22.20mm) Σειρά 2432
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing - 2 Hooked Leads Αλλα ονόματα 2432032X5U0402MLF
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής - Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 4000pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 20A Axial, Bushing - 2 Hooked Leads Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 20A χωρητικότητα 4000pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
24321
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: HEX STANDOFF M3 BRASS 15MM
Σε απόθεμα: 93932 pcs
Κατεβάστε: 24321.pdf
RFQ
24323
Περιγραφή: HEX STANDOFF M3 BRASS 20MM