2425-018-X5U0-102P
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 2425-018-X5U0-102P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2425-018-X5U0-102P Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 1000PF 200V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 8227 pcs Φύλλο δεδομένων 2425-018-X5U0-102P.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή 0%, +100%
Μέγεθος νήματος 8-32 Συντελεστής θερμοκρασίας X5U
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Σειρά 2425
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing, 1 Turret Lead Αλλα ονόματα 2425018X5U0102P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Απώλεια εισαγωγής -
Ύψος (Max) - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF Feed Through Capacitor 200V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead
Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) - Ρεύμα 20A
χωρητικότητα 1000pF