2425-001-X7W0-502P
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL
Φύλλα δεδομένων: 2425-001-X7W0-502P.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 2425-001-X7W0-502P Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP FEEDTHRU 5000PF 100V AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 7789 pcs Φύλλο δεδομένων 2425-001-X7W0-502P.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή 0%, +100%
Μέγεθος νήματος 8-32 Συντελεστής θερμοκρασίας X7W
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.187" Dia x 0.359" L (4.75mm x 9.12mm) Σειρά 2425
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial, Bushing, 1 Turret Lead Αλλα ονόματα 2425001X7W0502P
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απώλεια εισαγωγής - Ύψος (Max) -
Λεπτομερής περιγραφή 5000pF Feed Through Capacitor 100V 20A Axial, Bushing, 1 Turret Lead Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) -
Ρεύμα 20A χωρητικότητα 5000pF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
2425-001-X5U0-102MLF
2425-001-X5U0-102MLF
Περιγραφή: CAP FEEDTHRU 1000PF 20% 200V
Σε απόθεμα: 7758 pcs
Κατεβάστε: 2425-001-X5U0-102MLF.pdf
RFQ
2425-001-X7W0-502PLF
2425-001-X7W0-502PLF