0831-040-X5R0-331K
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 330PF X5R RADIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 0831-040-X5R0-331K Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή CAP CER 330PF X5R RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4930 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση - Ονομαστική - Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" Dia (7.11mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 0831040X5R0331K
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.250" (6.35mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 330pF ±10% Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc χωρητικότητα 330pF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
0831-040-X5R0-471M
0831-040-X5R0-471M
Περιγραφή: CAP CER 470PF X5R RADIAL
Σε απόθεμα: 5561 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: INDUCTIVE SENSOR KJ2-Q8AB-DPO-V1
Σε απόθεμα: 902 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
0831 000 X5F0 680 JLF
0831 000 X5F0 680 JLF
Περιγραφή: CAP CER 68PF X5F RADIAL
Περιγραφή: CONTROL UNIT FOR MESEP FS MESEP
Σε απόθεμα: 46 pcs
Περιγραφή: INDUCTIVE SENSOR KJ15-Q8AB-DPS-V
Σε απόθεμα: 990 pcs
0831 000 X7R0 471 M
0831 000 X7R0 471 M
Περιγραφή: CAP CER 470PF X7R RADIAL
0831 000 X5F0 680 J
0831 000 X5F0 680 J
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: MARKING LABELS MATT WHITE UNMARK
Κατεβάστε: 0831020.pdf
Περιγραφή: KJ16-Q16KN-DPS-V1 INDUCTIVE SENS
Σε απόθεμα: 571 pcs
0831 000 X7R0 471 MLF
0831 000 X7R0 471 MLF
Περιγραφή: CAP CER 47PF X5F RADIAL
0831-040-X5R0-33
0831-040-X5R0-33
Περιγραφή: CAP CER DISC
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών