026TB32R102B1B1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
026TB32R102B1B1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CTS Electronic Components
Περιγραφή προϊόντος POT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Φύλλα δεδομένων: 026TB32R102B1B1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 026TB32R102B1B1 Κατασκευαστής CTS Electronic Components
Περιγραφή POT 1K OHM 5W WIREWOUND LINEAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21124 pcs Φύλλο δεδομένων 026TB32R102B1B1.pdf
Ανοχή ±20% Στυλ λήξης Solder Lug
Συντελεστής θερμοκρασίας - Κωνοειδής Linear
Μέγεθος - Σώμα Round - 0.937" Dia x 0.469" H (23.80mm x 11.90mm) Σειρά 026
Περιστροφή 300° Resistive Υλικό Wirewound
Αντίσταση (Ohms) 1k Ισχύς (Watts) 5W
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα CT3021
Αριθμό των στροφών 1 Αριθμός συμμοριών 1
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Wirewound 5W Solder Lug σινεμπλόκ Θέματος 3/8-32
Χτισμένο το διακόπτη Rotary, SPST Τύπος προσαρμογής User Defined
ενεργοποιητής Τύπος Round ενεργοποιητή Μήκος 1.000" (25.40mm)
ενεργοποιητή Διάμετρος 0.250" (6.35mm)