BC313141A18-IXF-E4
CSR PLC (Qualcomm)CSR PLC (Qualcomm)
BC313141A18-IXF-E4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CSR PLC (Qualcomm)
Περιγραφή προϊόντος IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 42-CSP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος BC313141A18-IXF-E4 Κατασκευαστής CSR PLC (Qualcomm)
Διαθέσιμη ποσότητα 43456 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 1.8 V ~ 3.6 V Τύπος TxRx + MCU
Σειρά BlueCore® Σειριακές διεπαφές -
ευαισθησία -85.5dBm Οικογένεια RF / Standard Bluetooth
Πρωτόκολλο Bluetooth v1.2, Class 2 and 3 Ισχύς - εξόδου 4dBm
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 42-CSP
Αλλα ονόματα BC313141A18-IXF-E4CT
BC313141A18IXFE4
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Διαμόρφωση -
Μέγεθος μνήμης 4MB ROM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Συχνότητα 2.4GHz Λεπτομερής περιγραφή IC RF TxRx + MCU Bluetooth Bluetooth v1.2, Class 2 and 3 2.4GHz 42-CSP
Ποσοστό δεδομένων (μέγιστο) 723.2kbps Τρέχουσες - Υπηρεσίες διαβίβασης -
Τρέχουσες - Λήψη -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BC309ABU
BC309ABU
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TRANS PNP 25V 0.1A TO-92
Κατεβάστε: BC309ABU.pdf
RFQ
BC318C
BC318C
Περιγραφή: TRANS PNP 20V 0.1A TO-92