800-18-13D-WH-0010F
CNC TechCNC Tech
800-18-13D-WH-0010F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος NEMA 5-15P TO IEC-C13 SJT WHITE
Φύλλα δεδομένων: 800-18-13D-WH-0010F.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 800-18-13D-WH-0010F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 12648 pcs Φύλλο δεδομένων 800-18-13D-WH-0010F.pdf
Gauge Wire 18 AWG Αξιολόγηση τάσης 125VAC
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση Unshielded
Σειρά - Αλλα ονόματα 1175-1506
8001813DWH0010F
Θερμοκρασία λειτουργίας 105°C Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 10.00' (3.05m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 10.00' (3.05m) Power Cord White NEMA 5-15P To IEC 320-C13 SJT
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A καλώδιο τύπου SJT