800-0.75-14X-BL-00200
CNC TechCNC Tech
800-0.75-14X-BL-00200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CORD CEE 77-C13 10A 250V
Φύλλα δεδομένων: 800-0.75-14X-BL-00200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 800-0.75-14X-BL-00200 Κατασκευαστής CNC Tech
Περιγραφή CORD CEE 77-C13 10A 250V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14353 pcs Φύλλο δεδομένων 800-0.75-14X-BL-00200.pdf
Gauge Wire - Αξιολόγηση τάσης 250V
Στυλ Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) θωράκιση Unshielded
Σειρά - Αλλα ονόματα 1175-1511
8000.7514XBL00200
Θερμοκρασία λειτουργίας 105°C Αριθμός αγωγοί 3
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 6.56' (2.00m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A καλώδιο τύπου H05VV-F3G0.75
Χρώμα Black Εγκρίθηκε Χώρες -
έγκριση σήματα - 2ο Connector IEC 320-C13
1ο Connector CEE 7/7
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
800
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: TERMINAL STRIP STD 1 POS
Σε απόθεμα: 153774 pcs
Κατεβάστε: 800.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: GainSpan Corporation
Περιγραφή: RF TXRX MODULE
Κατεβάστε: 800-0004-100.pdf
RFQ
800-0.75-44L-BL-00200
800-0.75-44L-BL-00200
Κατασκευαστές: CNC Tech
Περιγραφή: CORD CEE77-5-15R 250V
Κατεβάστε: 800-0.75-44L-BL-00200.pdf
Κατασκευαστές: Parallax, Inc.
Περιγραφή: WIRE,RND PIN,100MM,MF,MULTI
Κατεβάστε: 800-00047.pdf
Κατασκευαστές: Parallax, Inc.
Περιγραφή: WIRE,RND PIN,100MM,FF,MULTI
800-0.75-2VX-BL-00200
800-0.75-2VX-BL-00200
Περιγραφή: CORD CEE 77-RA-C13 10A 250V
Κατεβάστε: 800-0.75-2VX-BL-00200.pdf
Περιγραφή: WIRE,RND PIN,200MM,FF,MULTI
Περιγραφή: CABLE SERIAL PROGRAMMING
Περιγραφή: CABLE ASSY PARALLAX MOTHERBOARD
Περιγραφή: JUMPER WIRE PREFORM 3" 10PCS
Περιγραφή: WIRE PLUGGABLE MALE-FEM (1=10PK)
Κατεβάστε:
Περιγραφή: RF TXRX MODULE
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών