540-18-4-WH-0500F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE AUDIO CL2 4C 500' 18AWG
Φύλλα δεδομένων: 540-18-4-WH-0500F.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 499 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 499 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
2 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 540-18-4-WH-0500F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 499 pcs Φύλλο δεδομένων 540-18-4-WH-0500F.pdf
Gauge Wire 18 AWG Χρήση Commercial Audio
Ασπίδα Τύπος - Ασπίδα Υλικό -
Ασπίδα Κάλυψη - Σειρά -
Ακροαματικότητα - Αλλα ονόματα CN600-500
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 500.0' (152.4m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα - Jacket (μόνωση) Πάχος 0.0315" (0.800mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.248" (6.30mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 4 Conductor Multi-Conductor Cable 18 AWG 500.0' (152.4m)
μαέστρος Strand 16/0.0100" μαέστρος Υλικό Copper, Bare
μαέστρος Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC) Τύπος καλωδίου Multi-Conductor
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN SOCKET PLCC 28POS TIN
Σε απόθεμα: 33276 pcs
Κατεβάστε: 540-44-028-17-400000.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: CONN SKT PLCC
Σε απόθεμα: 17825 pcs
Κατεβάστε: 540-44-020-17-400004.pdf
RFQ
540-18-2-WH-0250F
540-18-2-WH-0250F
Περιγραφή: CABLE AUDIO CL2 2C 250' 18AWG
Κατεβάστε: 540-18-2-WH-0250F.pdf
Περιγραφή: CABLE AUDIO CL2 2C 500' 18AWG
Κατεβάστε: 540-18-2-WH-0500F.pdf
540-24
Κατασκευαστές: Greenlee Communications
Περιγραφή: FISHSTIX KIT LONG
Σε απόθεμα: 829 pcs
Περιγραφή: CABLE AUDIO CL2 4C 100' 18AWG
540-18
Περιγραφή: GLO STIX KIT 18'
540-20P
540-20P
Περιγραφή: PRO INSTALLER STIX KIT 20'
Σε απόθεμα: 869 pcs
Κατεβάστε: 540-20P.pdf
Περιγραφή: CONN SKT PLCC
Περιγραφή: CONN SOCKET PLCC 20POS TIN
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών