540-14-2-WH-0500F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE AUDIO CL2 2C 500' 14AWG
Φύλλα δεδομένων: 540-14-2-WH-0500F.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 432 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 432 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
2 pcs
5 pcs
10 pcs
20 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 540-14-2-WH-0500F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 432 pcs Φύλλο δεδομένων 540-14-2-WH-0500F.pdf
Gauge Wire 14 AWG Χρήση Commercial Audio
Ασπίδα Τύπος - Ασπίδα Υλικό -
Ασπίδα Κάλυψη - Σειρά -
Ακροαματικότητα - Αλλα ονόματα CN595-500
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 500.0' (152.4m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Πάχος 0.0354" (0.900mm)
Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC) Jacket (μόνωση) Διάμετρος 0.275" (6.99mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 14 AWG 500.0' (152.4m)