521-26-08-WH-005F
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CABLE MOD COIL 8COND 5' PRE-CUT
Φύλλα δεδομένων: 521-26-08-WH-005F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 521-26-08-WH-005F Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 23345 pcs Φύλλο δεδομένων 521-26-08-WH-005F.pdf
Gauge Wire 26 AWG θωράκιση Unshielded
Σειρά - Συσκευασία Bulk
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός αγωγοί 8
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος - Πηνίο ανασύρεται 2.30' (0.70m) Μήκος - Επέκταση πηνίου 5' (1.52m)
Μήκος - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
μπουφάν χρώμα White Jacket (μόνωση) Υλικό Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Λεπτομερής περιγραφή 8 Conductor Modular Coil Cable White 5' (1.52m) μαέστρος Strand 7/0.0063"
μαέστρος Υλικό Copper, Bare Διάμετρος σπειρών 0.591" (15mm)
Πλάτος καλωδίου 0.346" (8.80mm) Τύπος καλωδίου Coil
Ύψος καλωδίου 0.097" (2.46mm)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
5210
Κατασκευαστές: Keystone Electronics Corp.
Περιγραφή: BATT CONTACT A/AA W/TAB-DL LEFT
Σε απόθεμα: 390422 pcs
Κατεβάστε: 5210.pdf
RFQ
521-26-08-BL-010F
521-26-08-BL-010F
Περιγραφή: CABLE MOD COIL 8COND 10' PRE-CUT
Σε απόθεμα: 14589 pcs
Κατεβάστε: 521-26-08-BL-010F.pdf
RFQ
521-8397F
521-8397F
Κατασκευαστές: Dialight
Περιγραφή: LED GREEN/YELLOW DIFF 5MM T/H