102-1102-BL-00500
CNC TechCNC Tech
102-1102-BL-00500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CBL USB MICRO A MALE-B MALE 5M
Φύλλα δεδομένων: 102-1102-BL-00500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 102-1102-BL-00500 Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 15237 pcs Φύλλο δεδομένων 102-1102-BL-00500.pdf
Gauge Wire 28 AWG, 28 AWG Στυλ -
προδιαγραφές USB 2.0 θωράκιση Shielded
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 16.40' (5.00m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
102-1392-BL-00050
102-1392-BL-00050
Κατασκευαστές: CNC Tech
Περιγραφή: CABLE USB-A TO MICRO USB-B .5M
Σε απόθεμα: 40129 pcs
Κατεβάστε: 102-1392-BL-00050.pdf
RFQ
102-1092-BL-F0500
102-1092-BL-F0500
Περιγραφή: USB2.0 A/M-MICRO B FERRITES 5M
Κατεβάστε: 102-1092-BL-F0500.pdf
RFQ
Περιγραφή: CABLE USB A M-B MICR0 1M/FERRITE
Κατεβάστε: 102-1292-BL-00100.pdf
Περιγραφή: CABLE USB A M-B MCR0 .5M/FERRITE
Περιγραφή: CBL USB MICRO A MALE-B MALE 2M
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: MOUNT CIRCULAR TO18 0.110"
Κατεβάστε: 102-110.pdf
Κατασκευαστές: Bivar, Inc.
Περιγραφή: MOUNT CIRCULAR TO18 0.120"
Κατεβάστε: 102-120.pdf
Περιγραφή: CBL USB MICRO A MALE-B MALE 3M
Περιγραφή: MOUNT CIRCULAR TO18 0.130"