101-1010-BE-00300
CNC TechCNC Tech
101-1010-BE-00300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: CNC Tech
Περιγραφή προϊόντος CABLE USB A MALE-A FEMALE 3M
Φύλλα δεδομένων: 101-1010-BE-00300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 101-1010-BE-00300 Κατασκευαστής CNC Tech
Διαθέσιμη ποσότητα 36696 pcs Φύλλο δεδομένων 101-1010-BE-00300.pdf
Gauge Wire 24 AWG, 28 AWG Στυλ Extension Cable
προδιαγραφές USB 1.1 θωράκιση Shielded
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Μήκος 9.84' (3.00m) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
Κατασκευαστές: Digi International
Περιγραφή: SOFTWARE CD SNMP V2 UPGRADE
Κατεβάστε:
RFQ
101-100RX
101-100RX
Κατασκευαστές: Riedon
Περιγραφή: RES 100 OHM 1/4W 0.01% AXIAL
Κατεβάστε: 101-100RX.pdf
RFQ
Περιγραφή: SOFTWARE WEB DNLD SNMP V2UPGRADE
Κατεβάστε:
101-1010-BL-00300
101-1010-BL-00300
Κατασκευαστές: CNC Tech
Περιγραφή: CABLE USB A MALE-A FEMALE 3M BLK
Κατεβάστε: 101-1010-BL-00300.pdf
101-100RB
101-100RB
Κατασκευαστές: Riedon
Περιγραφή: RES 100 OHM 1/4W 0.1% AXIAL