CMA02040X4700GB300
Vishay Beyschlag
CMA02040X4700GB300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 470 OHM 2% 0.4W 0204
Φύλλα δεδομένων: CMA02040X4700GB300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CMA02040X4700GB300 Κατασκευαστής Vishay Beyschlag
Περιγραφή RES SMD 470 OHM 2% 0.4W 0204 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 579053 pcs Φύλλο δεδομένων CMA02040X4700GB300.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.4W
Τάσης - Ανάλυση 0204 Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm) Σειρά CMA
Κατάσταση RoHS Digi-Reel® Πόλωση MELF, 0204
Άλλα ονόματα CMA-470DKR Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή CMA02040X4700GB300 Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 470 Ohm ±2% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Carbon Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2%
Περιγραφή RES SMD 470 OHM 2% 0.4W 0204 Επίστρωση, Στέγαση Τύπος Carbon Film