Y200AA2C201NB
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH KEYLK 3POS DP3T 0.4VA 20V
Φύλλα δεδομένων: Y200AA2C201NB.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του Y200AA2C201NB
Αριθμός εξαρτήματος Y200AA2C201NB Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH KEYLK 3POS DP3T 0.4VA 20V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7358 pcs Φύλλο δεδομένων Y200AA2C201NB.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 20V Τάση Αξιολόγηση - AC 20V
Στυλ λήξης Solder Lug Λειτουργία διακόπτη On-On-On
Σειρά Y Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 19.30mm Dia
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός θέσεων 3
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Βασικά Αφαιρούμενη Θέσεις All Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή 10,000 Cycles Λεπτομερής περιγραφή Keylock Switch 3 Position DP3T 0.4VA (AC/DC) 20VAC 20VDC Panel Mount
Βάθος πίσω από φλάντζα 28.83mm τρέχουσα Αξιολόγηση 0.4VA (AC/DC)