U28P3HCQE
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: U28P3HCQE
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
Φύλλα δεδομένων: U28P3HCQE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του U28P3HCQE
Αριθμός εξαρτήματος U28P3HCQE Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7407 pcs Φύλλο δεδομένων U28P3HCQE.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 28V Τάση Αξιολόγηση - AC 120V
Στυλ λήξης PC Pin Λειτουργία διακόπτη On-Mom
Σειρά 7000 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 6.35mm Dia
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress - Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Φωτισμός Non-Illuminated
Χαρακτηριστικά Epoxy Sealed Terminals ηλεκτρική ζωή 40,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Toggle Switch DPDT Panel Mount τρέχουσα Αξιολόγηση 5A (AC/DC)
Κύκλωμα DPDT σινεμπλόκ Θέματος 1/4-40
ενεργοποιητής Τύπος Flat Anti-Rotation ενεργοποιητή Υλικό Brass, Chrome Plated
ενεργοποιητή Μήκος 11.43mm