TDA10H0SB1R
C&KC&K
TDA10H0SB1R Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Φύλλα δεδομένων: TDA10H0SB1R.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TDA10H0SB1R
Αριθμός εξαρτήματος TDA10H0SB1R Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 37849 pcs Φύλλο δεδομένων TDA10H0SB1R.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί Yes Αξιολόγηση τάσης 24VDC
Στυλ λήξης Gull Wing Σειρά TDA
Πίσσα 0.050" (1.27mm), Half Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Αλλα ονόματα CKN9505TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 1,000 Cycles
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Μήκος 0.544" (13.82mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.091" (2.30mm)
Χαρακτηριστικά Tape Seal ηλεκτρική ζωή 1,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνία Finish Gold
Κύκλωμα SPST Υλικό σώματος Polyphenylene Sulfide (PPS)
ενεργοποιητής Τύπος Slide (Standard) ενεργοποιητή Επίπεδο Flush, Recessed
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
TDA10H0SB1
TDA10H0SB1
Κατασκευαστές: C&K