SDB12H0SBD
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος DIP 12P FLUSH ACT. GOLD CONTACT.
Φύλλα δεδομένων: SDB12H0SBD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
5010 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SDB12H0SBD
Αριθμός εξαρτήματος SDB12H0SBD Κατασκευαστής C&K
Διαθέσιμη ποσότητα 68632 pcs Φύλλο δεδομένων SDB12H0SBD.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί No Αξιολόγηση τάσης 24VDC
Στυλ λήξης Gull Wing Σειρά SDB
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα CKN12010 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 12 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 1,000 Cycles
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Μήκος 1.243" (31.58mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 1,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 25mA