RTE1602G74
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SW ROTARY DIP GRY CODE 100MA 30V
Φύλλα δεδομένων: RTE1602G74.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTE1602G74
Αριθμός εξαρτήματος RTE1602G74 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SW ROTARY DIP GRY CODE 100MA 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59813 pcs Φύλλο δεδομένων RTE1602G74.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί No Αξιολόγηση τάσης 30VDC
Στυλ λήξης Gull Wing Σειρά RTE
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα Y36D02473FP LFT Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 20,000 Steps
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Μήκος 0.291" (7.40mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.322" (8.18mm)
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή -
Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch Gray Code 16 Position Surface Mount Rotary with Shaft Actuator 100mA 30VDC τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA