RTE1010R24
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 30V
Φύλλα δεδομένων: RTE1010R24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2600 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTE1010R24
Αριθμός εξαρτήματος RTE1010R24 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67359 pcs Φύλλο δεδομένων RTE1010R24.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί No Αξιολόγηση τάσης 30VDC
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά RTE
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα *RTE1010R24
Y36C10123FPROHS
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Reverse
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 20,000 Steps
Μήκος 0.291" (7.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή - Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch BCD Complement 10 Position Through Hole, Reverse Rotary for Tool Actuator 100mA 30VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Bronze