RTE0400R74
C&KC&K
C&K
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: C&K
Περιγραφή προϊόντος SW ROTARY DIP GRY CODE 100MA 30V
Φύλλα δεδομένων: RTE0400R74.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RTE0400R74
Αριθμός εξαρτήματος RTE0400R74 Κατασκευαστής C&K
Περιγραφή SW ROTARY DIP GRY CODE 100MA 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4598 pcs Φύλλο δεδομένων RTE0400R74.pdf
Δυνάμενος να πλυθεί No Αξιολόγηση τάσης 30VDC
Στυλ λήξης PC Pin Σειρά RTE
Πίσσα 0.100" (2.54mm), Full Συσκευασία Tube
Αλλα ονόματα Y36E00173FP LFT Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 4 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Reverse
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 20,000 Steps
Μήκος 0.291" (7.40mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά -
ηλεκτρική ζωή - Λεπτομερής περιγραφή Dip Switch Gray Code 4 Position Through Hole, Reverse Rotary for Tool Actuator 100mA 30VDC
τρέχουσα Αξιολόγηση 100mA Επικοινωνία Υλικό Bronze